Pro Health Clinic
          NAJWIĘKSZA WARSZAWSKA KLINIKA OZONOTERAPII
              Najnowocześniejsze Trzy Aparaty Do Ozonoterapii w Polsce
 

O Nas

 ProHealth Clinic to placówka zajmująca się nowoczesnymi metodami leczenia.
Zespół współpracujący z Naszą Kliniką posiada doświadczenie z zakresu ozonoterapii i
zabiegów chelatacji od 2004 roku, co pozwala na stwierdzenie że w Warszawie posiadamy
największą wiedzę w dziedzinie wykonywanych usług.
Jako pierwsi w Polsce możemy pochwalić się najnowocześniejszym sprzętem do ozonoterapii. Posiadane przez Nas trzy Ozonatory pozwala na lecznicze użycie mieszaniny tlenowo – ozonowej na wszystkie znane w medycynie sposoby. Posiadamy trzy oddzielne sale do przeprowadzania zabiegów.  
1- Sala Autohemotransfuzji (ozonowanie krwi)
2- Sala dożylne zabiegi (sól fizjologiczna ozonowana)
3- Sala /tzw. buty lub rękawy ozonowe/
Zatrudniamy wysoko profesjonalna kadrę. Poza wiedzą medyczną są to również bardzo otwarci ludzie chętni do wyjaśnień niezrozumiałych dla Pacjenta kwestii merytorycznych.
 Zajmujemy się:
Ozonoterapią,(nowoczesna, skuteczna metoda leczenia zakażeń bakteryjnych, m.in. boreliozy, chlamydii; chorób wywołanych przez gronkowce, paciorkowce
. 
Witamina C ( terapia dużymi dawkami podawana dożylnie,wspomaga układ odpornościowy,
zmiejsza ryzyko zachorowań,skuteczna przy regeneracji wątroby.

Witamina B 17 ( stosowana w przypadku chorób nowotworowych)
Tymoterapia (  leczenie wyciągiem z grasicy, domięśniowo )
                             GABINET PRO HEALTH CLINIC PRZYJAZNY DZIECIOM
W czasie trwania Państwa zabiegu, dzieci znajdują opiekę, mają do dyspozycji wiele zabawek. Nie musicie się Państwo stresować, gdzie zostawić swoje dziecko w chwili odwiedzin naszego gabinetu.
                                                               PACJENCI O NAS
 ANDRZEJ SUPRON, polski zapaśnik, Mistrz Świata i Europy, Wicemistrz Olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy
Żyję bardzo intensywnie, bardzo dużo pracuję, nie zawsze mam czas zadbać o swoje zdrowie. Na szczęście od dłuższego czasu dba o mnie Pro Health Clinic. Korzystam z fantastycznych zabiegów ozonoterapii. Czuję się doskonale dotleniony, mam więcej energii, nie obawiam się że w moim organizmie mieszkają "nieproszeni goście" w postaci grzybów, pleśni i pasożytów. GORĄCO POLECAM !
                                                  Artur Szpilka i Dawid Kostecki, Boks Zawodowy
Wielkie dzięki dla  Pro Health Clinic za pomoc w osiąganiu wysokiej formy sportowej i w utrzymaniu zdrowia. Pozdrowienia dla całego zespołu w klinice.
                                                      OPINIE NA FORUM O KLINICE
Krzysztof, 44 l. Moja przygoda z boreliozą zaczęła się w 2009 roku. Po przyjściu z pracy
wieczorem straciłem przytomność, myślałem że to zmęczenie lub stres.Nastąpiły straszne bóle głowy i szyi więc ogarneły mnie czarne myśli że to może być tętniak mózgu.Wezwaliśmy karetkę lecz do czasu ich przyjazdu bóle minęły i nie było potrzeby żeby z nimi jechać. Następnego dnia wykonałem tomografię głowy i na szczęście nic nie było niepokojącego. Niestety bóle głowy były coraz częstsze, a do tego doszły okropne bóle barku i stawów kolanowych. Do 2012 roku przebywałem 4 razy w szpitalu, wykonałem dziesiątki badań, choroba zaatakowała mój układ nerwowy,wszyscy twierdzili że sam sobie wymyślam i że jestem psychiczny,niestety nikt nie potrafił zdiagnozować że była to poprostu borelioza.
Do takiej tezy doszedłem sam po przeczytaniu kilku artykułów na temat tej choroby i ich objawów. Wykonałem odpowiednie badania i niestety potwierdziło się że jest borelioza i zaczęło się. Recepty, kilogramy leków po których czułem się fatalnie,lecz żadnej poprawy, rodzina miała mnie dosyć. O ozonowaniu krwi i Pro Health Cilnic w przypadku leczenia boreliozy przeczytałem w internecie, w co oczywiście w stu procentach nie wierzyłem że to taki cudowny lek. Wykonałem pierwszy zabieg po którym nie było żadnych efektów, po drugim czułem się
osłabiony i ogólnie było mi ciągle słabo. Lecz trzeci to były dopiero fajerwerki. O trzeciej rano obudziłem się cały mokry i w stanie podgorączkowym, myślałem że dusza ze mnie wychodzi. Na całe szczęście wszysko się dobrze skończyło. Pozostałe zabiegi nie miały już takich objawów,  a ja z niedowierzaniem czułem się coraz lepiej. W kwietniu 2014 minął już rok od zabiegów, chorba nie wraca i badania nie wykazują przebytej boreliozy. Wykonałem jeszcze kilka zabiegów w ciągu tego roku i chciałbym podziękować Pro Health Clinic, można powiedzieć że dostałem drugie życie. Wywiad ze mną jest autoryzowany i udostępniony dla potrzeb Kliniki.
 ANITA, 18 l.: Mój problem z trądzikiem zaczął się ponad 3 lata temu. Odwiedziłam wielu dermatologów, którzy nie potrafili mi pomóc. Maści, antybiotyki, sterydy nie przynosiły efektów. Miałam z tego powodu ogromne kompleksy, wstydziłam się swojego wyglądu i nie potrafiłam sobie z tym poradzić. O ozonie przeczytałam w internecie, potem wyszukałam adres kliniki zajmującej się taką terapią i tak właśnie trafiłam do Pro Health Clinic. Po konsultacji lekarskiej, zostałam skierowana na kroplówki z ozonem. Dodatkowo dostałam naozonowaną oliwkę do smarowania. Po 5 wlewach kroplowych, zauważyłam znaczną poprawę. Na mojej twarzy nie pojawiają się już nowe wypryski a te z którymi przyszłam skutecznie usunęłam oliwką. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i fachową opiekę jaką zostałam otoczona..
 PIOTR, 36 l.: Choruję na stwardnienie rozsiane. Od 2 lat moja choroba nie pozwala normalnie funkcjonować. Mam ogromne problemy z chodzeniem, ciągle czuję się zmęczony, jestem uzależniony od pomocy innych co jest dość uciążliwe i krępujące. Trafiłem do Pro Health Clinic z polecenia mojego rehabilitanta. Po pierwszej kroplówce z ozonem o wiele lepiej chodziłem, po autohemotransfuzji poczułem się silniejszy, miałem więcej energii. Moja choroba niestety jest w tej chwili nieuleczalna, ale ozonoterapia ułatwia mi codzienne funkcjonowanie, dzięki czemu nie muszę tak często korzystać z pomocy innych.
 MAŁGORZATA, 45 l.: Borykam się z boreliozą od dłuższego czasu. Przez ponad miesiąc przyjmowałam antybiotyki dożylne, potem przez 2 tygodnie w formie doustnej. Objawy ustąpiły, poczułam się przez chwilę trochę lepiej, ale po kilku tygodniach wszystkie problemy powróciły. W dodatku mój organizm, bardzo osłabiony taką radykalną i długotrwałą antybiotykoterapią, przestał radzić sobie nawet ze zwykłym katarem. Zwykłe przeziębienie ciągnęło się tygodniami. Internista do którego trafiłam po jakimś czasie zasugerował mi ozonoterapię. Skorzystałam z usług Pro Health Clinic i z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu pacjentowi mającemu taki problem jak ja. Po serii autohemotransfuzji i wlewów kroplowych z ozonem, stanęłam na nogi. Choroba nie powraca a ja czuję się bardzo dobrze.
 Krzysztof,42 l.Przyszedłem do kliniki na zabieg ozonowania krwi.Nie powiem bo miałem delikatnie stracha przed tym zabiegiem.Musze powiedzieć że nie potrzebnie,wszystko zrobione super i w czasie zabiegu dostałem pieska maskotkę żebym się nie bał.Teraz jestem już po kilku i powiem wam że naprawdę dają przysłowiowego \\\"kopa\\\".Polecam
 Henryk, 58 l.Gorąco polecam zabiegi ozonowania krwi. Korzystałem, dają niesamowitą energię lepsze samopoczucie. Przyszedłem na zabiegi nie z powodu potencji, okazało się że moja sprawność seksualna po ozonowaniu krwi wróciła jakbym miał 20 lat. Pozdrawiam 
               Zapraszamy                                     

               Galeria

                 Recepcja
                Poczekalnia
     Mikroskop-Badanie kropli krwi
       Sala Ozonowanie Krwi
      Sala Worki, Rękawy Ozonowe
    Sala Chelatacja, Ozon Kroplówka
      Poczekalnia Przed Konsultacją